O-firmie intro fotoGrupa CSV Przemysł jest firmą nastawioną na rozwiązywanie problemów. Tym, co wyróżnia nas w branży jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki szerokiej ofercie i dwudziestoletniemu doświadczeniu możemy być Twoim osobistym doradcą w dziedzinie zabezpieczania i malowania każdej powierzchni. 

Stanowimy przykład firmy zarządzanej z inwencją, stale rozwijającej się, szanującej reguły ekonomiczne i społeczne. Wraz z najwyższej jakości produktami dostarczamy na polski rynek wypracowane przez lata know-how i wypróbowane technologie wsparte precyzyjną logistyką.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem farb antykorozyjnych PROTECTOR, produkowanych w CAP, wyłącznym przedstawicielem firmy BESA, producenta farb przemysłowych oraz dystrybutorem szwajcarskich materiałów ściernych sia Abrasives.

Działalność firmy wspiera Alliance CSV, w skład którego wchodzą: Chemical Alliance Polska - jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych materiałów lakierniczych, ICRC - międzynarodowe centrum szkoleniowe dla lakierników i kadry zarządzającej, TESA - przemysłowe urządzenia lakiernicze oraz Eco.Ing - zajmujące się nieruchomościami i flotą samochodową.

Nasi partnerzy 

besa

Firma BESA jest hiszpańskim producentem farb przemysłowych, który posiada ugruntowaną pozycję na rynkach farb antykorozyjnych w Europie i na całym świecie. Posiada swoich przedstawicieli w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1963. Firma kładzie silny nacisk na kwestie ochrony środowiska naturalnego i stworzyła plan ograniczenia skutków wpływu swoich produktów na przyrodę. W roku 1996 Hiszpańskie Stowarzyszenie Jakości i Certyfikacji przyznało firmie BESA Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 1999 roku ISO 14001 - System Zarządzania Środowiskiem. Więcej informacji o firmie BESA znajdziesz na stronie www.besa.es

Poniżej film pokazujący nową fabrykę firmy BESA.

 

caplogo medium

Firma Chemical Alliance Polska jest najnowocześniejszą fabryką materiałów lakierniczych w Europie. Obiekt zajmuje blisko 6000m2 i jest podzielony na część produkcyjną, magazynową i administracyjną. Posiada także własne labolatoria badawczo - rozwojowe. Produkty tworzone w CAP powstają w oparciu o bogate doświadczenia technologów oraz opinie tysięcy lakierników z całego świata. Więcej informacji na temat fabryki CAP znajdziesz na stronie www.cap-manufacturing.pl